Kvalitná erotická tantra masáž pre relax

Erotická Nuru masáž, ktorá rozhodne STOJÍ za to

Viacerí z vás si možno budú myslieť, že NURU masáž je akýsi nový trend alebo nejaká novinka vo svete wellness a masáží. V skutočnosti však tento pojem „nuru“ (z jap. mokrý, klzký) a aj samotná masáž pochádza z Japonska. Druh tejto masáže je však bol skutočnosti známy po celej Ázie už od po mnohé dynastie. Aktuálne však naberá na väčšej popularite. Čo vlastne NURU masáž je a čím je špeciálna? Poďme si ju teda priblížiť.

Nuru masáž. Čo to vlastne je?

Ako sme už spomínali masáž pochádza z Japonska. Kreativita tohto národa nikdy nemala hranice a inak tomu nie je ani dnes. NURU masáž však patrí medzi vydarené diela. Hlavnou zložkou respektíve súčasťou masáže bez ktorej by nemohla existovať je pravý NURU gél. Ide o gél, ktorý je vyrobený z morských rias (Žlté more). Jeho hlavnou vlastnosťou je jeho aróma a hlavne kĺzavosť (nuru), ktorá môže pripomínať lubrikant, no nuru gél nikdy neschne, ale príjemne kĺže a zároveň má liečivé účinky na vašu pokožku. Ide teda o orientálnu masáž, ktorej priebeh je o niečo odlišný, ako v prípade relaxačnej alebo klasickej masáže.

Priebeh Nuru masáže

Existuje viac variantov samotnej masáže. V niektorých prípadoch sa radí dokonca do kategórií erotických masáží, ako aj napríklad tantrická masáž. Originálna nuru masáž a jej priebeh je ozajstným zážitok. Všetko začína buď to v sprche alebo vo vani spolu s masérom/kou a už vtedy sa začína s masážou celého tela. Všetko odohráva na nafukovacom matraci prípadne na futone, čo je nepremokavý druh matraca. Masérka vás uloží najskôr dole bruchom a nezapájajú sa len ruky ale trenie tela o telo. Neskôr sa zmení aj poloha tela. Kĺzaniu napomáha už spomínaný gél, ktorého aróma a príjemné zahriate zabezpečí explóziu potešenia. Masérka spravidla býva úplne nahá takže sa nevyhnete kontaktu s jej vnadami a intímnymi partiami.

Pozor!

Nuru masáž nie je žiadna erotická služba. Nejde v nej o to, aby ste s masérkou udržiavali aktívny a silený fyzický kontakt. Masérka je počas celej doby pasívna a vykonáva svoju prácu najlepšie, ako vie. Občasné slovné hračky nemusia nič znamenať, no návrhy alebo určité poznámky môžu masáž ukončiť predčasne. Pozor teda na hranice sexuality.

Účinky Nuru masáže

Uvoľnenie stresu a napätia v ľudskej mysli je ten prvotný dôvod prečo túto masáž absolvovať. Gél a má blahodarne účinky na pokožku vášho tela. Kontakt nahých tiel pomáha k odhaľovaniu intimity a spoznávaniu svojho tela. Jej erotický charakter napomáha hlavne duševným stavom, ako pri prehnanej hanblivosti alebo nedostatku vášne.

Nuru masáž je vykonávaná školenými pracovníkmi, ktorí presne vedia, ako navodiť atmosféru a zabezpečiť pocit pri ktorom sa vaše telo i myseľ oddajú na cestu seba - spoznávania a dokonalého oddychu.